Onze mensen

Heidi Pittomvils
Algemeen Directeur
Tel. : +32 477 16 11 37
Email : h.pittomvils@kbivb.be
Barbara Manderyck
Wetenschappelijk Directeur
Expertise Gewasbescherming
Tel. : +32 496 55 75 02
Email : b.manderyck@kbivb.be
André Wauters
Projectleider
Expertise Zaad & rassen, incl. tolerantie & resistentie
Tel. : +32 496 55 75 08
Email : a.wauters@kbivb.be
Kathleen Antoons
Projectleider
Expertise Plagen
Tel. : +32 498 06 73 84
Email : k.antoons@kbivb.be
Sanne Torfs
Projectleider
Expertise Onkruidbestrijding en Labo
Tel. : +32 477 16 05 51
Email : s.torfs@kbivb.be
Johan Keleman
Algemene Coördinatie Proefvelden & Interne Werkorganisatie, Ingenieur
Coördinatie proeven & analysen
Tel. : +32 496 55 75 01
Email : j.keleman@kbivb.be
Patrick Delaitte
Verantwoordelijke Financiën, Administratie & Communicatie
Tel. : +32 476 31 30 32
Email : p.delaitte@kbivb.be
Sara Bruyneel
Management Assistent, Administratie & Communicatie
Martine Cartilier
Management Assistent, Administratie & Communicatie – Ad interim
Tel. : +32 471 61 11 20
Email : m.cartilier@kbivb.be; info@kbivb.be
Geert Goethuys
Wetenschappelijk Assistent, Laboratorium
Tel. : +32 497 67 31 78
Email : g.goethuys@kbivb.be
Tristan Joly
Wetenschappelijk Assistent
Tel. : +32 491 36 86 13
Email : t.joly@kbivb.be
Koen Struys
Wetenschappelijke Assistent, Verwerking bietenstalen, Bodem & Bodembewerking
Tel. : +32 472 57 17 69
Email : k.struys@kbivb.be
Gauthier Courtoy
Wetenschappelijk Assistent
Tel. : +32 491 48 09 95
Email: g.courtoy@kbivb.be
Geoffrey Cosemans
Wetenschappelijk Assistent
Tel. : +32 474 54 08 24
Email: g.cosemans@kbivb.be
Wim Mombaers
Technisch medewerker
Nico Uyttebroek
Technisch medewerker