Onze mensen

Barbara Manderyck
Directeur
Expertise Gewasbescherming
Tel. : +32 496 55 75 02
Email : b.manderyck@kbivb.be
André Wauters
Projectleider
Expertise Zaad & rassen, incl. tolerantie & resistentie
Tel. : +32 496 55 75 08
Email : a.wauters@kbivb.be
Kathleen Antoons
Projectleider gewasbescherming
Expertise Plagen
Tel. : +32 498 06 73 84
Email : k.antoons@kbivb.be
Ronald Euben
Projectleider
Expertise Mechanisatie, Bemesting, PVBC
Tel. : +32 472 36 21 54
Email : r.euben@kbivb.be
Françoise Vancutsem
Projectleider
Expertise Bewaring, Nevenproducten, Waarschuwingsdienst
Tel. : +32 477 58 38 00
Email : f.vancutsem@kbivb.be
Johan Keleman
Algemene Coördinatie Proefvelden & Interne Werkorganisatie, Ingenieur
Coördinatie proeven & analysen
Tel. : +32 496 55 75 01
Email : j.keleman@kbivb.be
Patrick Delaitte
Verantwoordelijke Financiën, Administratie & Communicatie
Tel. : +32 476 31 30 32
Email : p.delaitte@kbivb.be
Sara Bruyneel
Management Assistent, Administratie & Communicatie
Tel. : +32 472 48 33 77
Email : s.bruyneel@kbivb.be; info@kbivb.be
Geert Goethuys
Wetenschappelijk Assistent, Laboratorium
Tel. : +32 497 67 31 78
Email : g.goethuys@kbivb.be
Tristan Joly
Wetenschappelijk Assistent
Tel. : +32 491 36 86 13
Email : t.joly@kbivb.be
Koen Struys
Wetenschappelijke Assistent, Verwerking bietenstalen, Bodem & Bodembewerking
Tel. : +32 472 57 17 69
Email : k.struys@kbivb.be
Gauthier Courtoy
Wetenschappelijk Assistent
Tel. : +32 491 48 09 95
Email: g.courtoy@kbivb.be
Benoît Degive
Wetenschappelijk Assistent, Gewasbescherming
Tel. : +32 496 60 08 53
Email : b.degive@kbivb.be
Wim Mombaers
Technisch medewerker
Nico Uyttebroek
Technisch medewerker
Björn Roekeloos
Technisch medewerker