Onze mensen

Heidi Pittomvils
Algemeen Directeur
Tel. : +32 477 16 11 37
Email : h.pittomvils@kbivb.be
Barbara Manderyck
Wetenschappelijk Directeur
Expertise Gewasbescherming
Email : b.manderyck@kbivb.be
André Wauters
Projectleider
Expertise Zaad & rassen, incl. tolerantie & resistentie
Tel. : +32 496 55 75 08
Email : a.wauters@kbivb.be
Kathleen Antoons
Projectleider
Expertise Plagen
Tel. : +32 498 06 73 84
Email : k.antoons@kbivb.be
Sanne Torfs
Projectleider
Expertise Onkruidbestrijding en Labo
Tel. : +32 477 16 05 51
Email : s.torfs@kbivb.be
Eline Vanhauwaert
Projectleider
Expertise Toleranties en Resistenties
Tel. : +32 471 61 11 20
Email : e.vanhauwaert@kbivb.be
Chloé Dufrane
Projectleider
Tel. : +32 478 15 07 49
Email : c.dufrane@kbivb.be
Johan Keleman
Algemene Coördinatie Proefvelden & Interne Werkorganisatie, Ingenieur
Coördinatie proeven & analysen
Tel. : +32 496 55 75 01
Email : j.keleman@kbivb.be
Patrick Delaitte
Verantwoordelijke Financiën, Administratie & Communicatie
Email : p.delaitte@kbivb.be
Sara Bruyneel
Management Assistent, Administratie & Communicatie
Tel. : +32 472 48 33 77
Email : s.bruyneel@kbivb.be; info@kbivb.be
Geert Goethuys
Wetenschappelijk Assistent, Laboratorium
Tel. : +32 497 67 31 78
Email : g.goethuys@kbivb.be
Peter Salaets
Wetenschappelijk Assistent, Laboratorium
Tel. : +32 477 19 16 94
Email : p.salaets@kbivb.be
Koen Struys
Wetenschappelijke Assistent, Verwerking bietenstalen, Bodem & Bodembewerking
Tel. : +32 472 57 17 69
Email : k.struys@kbivb.be
Ariane Michiels
Wetenschappelijke Assistent
Tel. : +32 470 12 50 44
Email : a.michiels@kbivb.be
Ferre Cortoos
Wetenschappelijk Assistent
Tel. : +32 474 54 08 24
Email : f.cortoos@kbivb.be
Wim Mombaers
Technisch medewerker
Nico Uyttebroek
Technisch medewerker
Tim Snoeckx
Technisch medewerker