Onze mensen

JPG
Jean-Pierre Vandergeten
Directeur
Expertise Mechanisatie, Informatica
Tel. : +32 496 55 75 07
Email : jp.vandergeten@kbivb.be
Skype : jpg_irbab-kbivb

 

AW
André Wauters
Projectleider
Expertise Zaad & rassen, incl. tolerantie & resistentie
Tel. : +32 496 55 75 08
Email : a.wauters@kbivb.be
Skype : wautersandre

 

BM
Barbara Manderyck
Projectleider
Expertise Gewasbescherming
Tel. : +32 496 55 75 02
Email : b.manderyck@kbivb.be
Skype : bm_irbab-kbivb

 

LD
Liza Vanderwaeren
Ingenieur
Gewasbescherming
Tel. : +32 477 20 29 69
Email : l.vanderwaeren@kbivb.be
Skype :

 

RE
Ronald Euben
Projectleider
Expertise Mechanisatie, Bemesting, PVBC
Tel. : +32 472 36 21 54
Email : r.euben@kbivb.be
Skype : re_irbab-kbivb

 

FVC
Françoise Vancutsem
Projectleider
Expertise Bewaring, Nevenproducten, Waarschuwingsdienst
Tel. : +32 477 58 38 00
Email : f.vancutsem@kbivb.be
Skype :

 

JK
Johan Keleman
Algemene Coördinatie Proefvelden & Interne Werkorganisatie, Ingenieur
Coördinatie proeven & analysen
Tel. : +32 496 55 75 01
Email : j.keleman@kbivb.be
Skype : johankeleman

 

PL
Patrick Delaitte
Verantwoordelijke Financiën, Administratie & Communicatie
Tel. : +32 476 31 30 32
Email : p.delaitte@kbivb.be
Skype : pldela

 

SB2
Sara Bruyneel
Management Assistent, Administratie & Communicatie
Tel. : +32 472 48 33 77
Email : s.bruyneel@kbivb.be; info@kbivb.be
Skype :

 

GG
Geert Goethuys
Wetenschappelijke Assistent, Laboratorium
Tel. : +32 497 67 31 78
Email : g.goethuys@kbivb.be

 

AWI
An Willems
Wetenschappelijke Assistent, Gewasbescherming
Tel. : +32 495 68 32 63
Email : a.willems@kbivb.be

 

KS
Koen Struys
Wetenschappelijke Assistent, Verwerking bietenstalen, Bodem & Bodembewerking
Tel. : +32 472 57 17 69
Email : k.struys@kbivb.be

 

ATJ
Arnaud Thiéry-Jehaes
Wetenschappelijke Assistent, Gewasbescherming
Tel. : +32 496 74 54 51
Email : a.thiery-jehaes@kbivb.be

 

WM
Wim Mombaers
Technisch medewerker

 

NU
Nico Uyttebroek
Technisch medewerker

 

BR
Björn Roekeloos
Technisch medewerker