Onze mensen

JPG
Jean-Pierre Vandergeten
Directeur
Expertise Mechanisatie, Informatica
Tel. : 0032/496/55.75.07
Email : jp.vandergeten@kbivb.be
Skype : jpg_irbab-kbivb
AW
André Wauters
Projectleider
Expertise Zaad & rassen, incl. tolerantie & resistentie
Tel. : 0032/496/55.75.08
Email : a.wauters@kbivb.be
Skype : wautersandre
BM
Barbara Manderyck
Projectleider
Expertise Plantenbescherming, PVBC
Tel. : 0032/496/55.75.02
Email : b.manderyck@kbivb.be
Skype : bm_irbab-kbivb
RE
Ronald Euben
Ingenieur
Expertise Mechanisatie, actief in verschillende afdelingen
Tel. : 0032/472/36.21.54
Email : r.euben@kbivb.be
Skype : re_irbab-kbivb
FVC
Françoise Vancutsem
Projectleider
Expertise Bemesting, Bewaring, Communicatie
Tel. : 0032/477/58.38.00
Email : f.vancutsem@kbivb.be
Skype :
JK
Johan Keleman
Proefcoördinator
Coördinatie proeven & analysen
Tel. : 0032/496/55.75.01
Email : j.keleman@kbivb.be
Skype : johankeleman
PL
Patrick Delaitte
Verantwoordelijke Boekhouding & Communicatie
Tel. : 0032/476/31.30.32
Email : p.delaitte@kbivb.be
Skype : pldela
AT
Anja Truyens
Administratief medewerkster
Tel. : 0032/496/55.75.04
Email : info@kbivb.be
Skype : secretariatirbab-kbivb
GG
Geert Goethuys
Technisch medewerker
Tel. : 0032/475/51.15.99
Email : g.goethuys@kbivb.be
AWI
An Willems
Technisch medewerkster
Tel. : 0032/475/55.75.41
Email : a.willems@kbivb.be
KS
Koen Struys
Technisch medewerker
Tel. : 0032/472/57.17.69
Email : k.struys@kbivb.be
ATJ
Arnaud Thiéry-Jehaes
Technisch medewerker
Tel. : 0032/496/74.54.51
Email : a.thiery-jehaes@kbivb.be
WM
Wim Mombaers
Arbeider
NU
Nico Uyttebroek
Arbeider
BR
Björn Roekeloos
Arbeider